הזרקות קצף לנימים

 

הזרקות קצף לנימים ולורידים ברגליים

הטיפול בהזרקות קצף לנימים  ולורידים ברגליים הוא טיפול שמתבצע במרפאה. בדרך כלל זהו טיפול קוסמטי האורך זמן קצר בלבד וכמעט איננו מלווה בכאבים. ד"ר מיכאל טל בוחר את ריכוז החומר המוזרק, מקציף אותו ומשתמש בו בעת הטיפול.

לרוב, הטיפול הוא רב פעמי. מספר הזרקות הקצף לנימי הרגליים ולורידים תלוי בשטחם של הנימים או הורידים המפוזרים לאורך ולרוחב הרגל.

הזרקות קצף לורידים היא שיטת טיפול חדשנית יחסית בתחום כלי הדם. יש הטוענים שהזרקת קצף משיגה תוצאות אסתטיות מוצלחות יותר מהזרקת נוזל לוריד או לנים על מנת להעלימו, אך אין זה נכון בהכרח.

הזרקות קצף בכמות גדולה ללא הבחנה עלולה לגרום לסיבוכים רציניים כגון פקקת ורידים ואף תסחיף ריאתי.

הזרקות קצף לנימים ולורידים ברגליים


חשיבות מיומנתו של הרופא המטפל


חשובה מאוד מיומנותו ומקצועיותו של הרופא המטפל. ד"ר טל בוחר בקפידה את סוג המחט, בוחר את הריכוז הנכון של החומר ומקציפו כך שהמרקם יהיה מושלם, עד כמה שניתן והתוצאות של הטיפול ישביעו את רצון המטופל/ת.

ההזרקות הינן בכמויות קטנות ותחת בקרת אולטרסאונד וזאת על מנת לשפר את תוצאות הטיפול ולמנוע סיבוכים.

הקצף נוצר כתוצאה משימוש בחלק מיוחד המתחבר למזרק. החלק הזה הופך את הנוזל לקצף ואת הקצף מזריק ד"ר טל לתוך הוריד. ככל שרמת הדיוק בהזרקה גבוהה יותר כך מתקבלות תוצאות טובות יותר.

הזרקות קצף לנימים ולורידים ברגלייםהיתרון בהזרקות קצף הוא, שהקצפת החומר למעשה מורידה את ריכוזו של הנוזל, מורידה גם את ניפחו ויחד עם זאת מפחיתה את תופעות הלוואי העלולות להופיע בעקבות הטיפול.

החיסרון הוא שלעיתים מופיעים כתמים כהים באזור הטיפול שלרוב נעלמים תוך מספר חדשים. חיסרון נוסף הוא, שאחוזי ההצלחה לטווח ארוך של הזרקת קצף לוורידים גדולים הינם פחותים בהשוואה לטיפול בקלריויין  שהומצא על ידי  ד"ר טל.

אחוזי ההצלחה בטיפול בוורידים בקלריויין הינם מעל 95%. יש להדגיש שמכשיר הקלריויין אינו מתאים לטיפול בנימים.

לעתים, בזמן הזרקות הקצף, מרגיש/ה המטופל/ת צריבה קלה תוך כדי ההזרקה. הצריבה הזו חולפת תוך מספר דקות ועם סיום הטיפול גורב/ת המטופל/ת גרב לחץ במשך שבועיים.

לפניות בנושא טיפול בורידים (טיפול בדליות) חייגו: 03-7646930. או צרו עימנו קשר דרך טופס הצור קשר בלחיצה כאן.

 למעשנים - טיפול גמילה מעישון>>>

 

 


+מיכאל טל